The_Chosen_Ones
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Da bi netko ostao u savezu i /ili usao

3 posters

Go down

Da bi netko ostao u savezu i /ili usao Empty Da bi netko ostao u savezu i /ili usao

Postaj by Gost pet vel 08, 2008 11:35 pm

1 neaktivnost duza od tri dana bez prethodne najave - kick iz saveza
2 medusobno napadanje igraca unutar saveza - nepostivanje prvi put - opomena, drugi put - kick iz saveza
3 doniranje minimalno tjedno 1400 golda - nepostivanje prvi put - opomena, drugi put - kick iz saveza
4 neaktivnost na forumu vise od 10 dana - nepostivanje prvi put - opomena, drugi put - kick iz saveza
5 neposlusnost na poruke gospodara i/ili admina - nepostivanje prvi put - opomena, drugi put - kick iz saveza
6 koristenje recepata bez prethodne najave i uplate sredstava - kick iz saveza

Ova pravila su nabrzinu napisana i nedovrsena i molim sve koji zele nesto mijenjati ili dodati neka se jave na temu pa cemo zajednicki dogovoriti!

Za sada u savezu ostaju:
ja iliti leviathan (jebiga, niste me se htjeli rijesiti, pa eto vam ga sad na Wink )
dyNNN
BladeCrash
p@rtibrejker iliti beli
Buraz
shiva
Sylar
Pahket
shuma
sale 583
acko666
(ne ocekujem njegovu preveliku aktivnost kad je Makedonac, ne kuzi nas bas nesto, pa cemo mu dati sansu)
stojka 18
dark smiley
marko666

Hobotnica mi je na pp javio da ce biti inaktivan nekoliko dana, dajemo mu priliku.
TDOW & 100JA mi se moraJU javiti na pp da odlucim sto cu sa njima, imaju 3 dana, a do tada ostaju

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da bi netko ostao u savezu i /ili usao Empty Re: Da bi netko ostao u savezu i /ili usao

Postaj by sale583 sub vel 09, 2008 1:21 am

jes, ja sam na popisu, i ti shiva
sale583
sale583

Broj postova : 178
Age : 42
Location : Varaždin
Registration date : 10.12.2007

[Vrh] Go down

Da bi netko ostao u savezu i /ili usao Empty Re: Da bi netko ostao u savezu i /ili usao

Postaj by Gost sub vel 09, 2008 10:54 am

Update clanova koji ostaju:


leviathan
dyNNN
BladeCrash
p@rtibrejker iliti beli
Buraz
shiva
Sylar
Pahket
shuma
sale 583
acko666
stojka 18
dark smiley
marko666
Hobotnica
TDOW - javio mi se na pp i zasad cemo suradivati.

Gost
Gost


[Vrh] Go down

Da bi netko ostao u savezu i /ili usao Empty Re: Da bi netko ostao u savezu i /ili usao

Postaj by shiva sub vel 09, 2008 4:11 pm

uu,ajm in!
Smile i ti sale isto.
shiva
shiva

Broj postova : 374
Registration date : 10.12.2007

[Vrh] Go down

Da bi netko ostao u savezu i /ili usao Empty Re: Da bi netko ostao u savezu i /ili usao

Postaj by Pahket sub vel 09, 2008 8:58 pm

Bravo leviathan i ja potpisujem ovu odluku. Mora biti čistka. Svi koji se žele dokazati mogu to napraviti preko winga. Napravit ću dio foruma za wing tako da nemaju baš kompletni uvid u elitu.Jer tamo će svakakvi ulaziti. Njihov gospodar će imat sva prava u našem savezu i forumu i on odlučuje koga će kandidirati za ulazak u elitu iz winga. Jedini mogući ulazak u ELITU je preko winga i ako gospodar winga predloži tog kandidata bez obzira na broj bodova.
Pahket
Pahket
Admin

Broj postova : 132
Age : 43
Location : Virovitica
Registration date : 10.12.2007

https://the-chosen-ones.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Da bi netko ostao u savezu i /ili usao Empty Re: Da bi netko ostao u savezu i /ili usao

Postaj by Pahket sub vel 09, 2008 8:59 pm

I molim da se promijene imena iz savza moraju biti ista na forumu OBAVEZNO
Pahket
Pahket
Admin

Broj postova : 132
Age : 43
Location : Virovitica
Registration date : 10.12.2007

https://the-chosen-ones.forumcroatian.com

[Vrh] Go down

Da bi netko ostao u savezu i /ili usao Empty Re: Da bi netko ostao u savezu i /ili usao

Postaj by Sponsored content


Sponsored content


[Vrh] Go down

[Vrh]


 
Permissions in this forum:
Ne možeš odgovarati na postove.